Niedziela 18. 11. 2018r. XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
  7.oo – Za + teścia Romana Skiba w 8 rocznicę śmierci i + męża Leszka Skiba w 4 rocznicę śmierci.
  8.3o – Za ++ Jerzego i Helenę Biskup, oraz++ z rodziny Kozik i Kuza.
10.oo – Za ++ Antoninę i Waleriana Palka, oraz ++ rodziców z obu stron.
11.3o – W intencji Emila w 8 rocznicę urodzin i Tobiasza w 6 rocznicę urodzin z prośbą o błogosławieństwo
            Boże dla solenizantów, ich rodziców i rodzeństwo.
16.oo – Za + matkę Joannę Turek w 15 rocznicę śmierci, jej męża Michała, oraz brata Romana Turek.
18.3o – Za ++ Alojzego Brzeskot, Henryka Bronclik, rodziców z obu stron, oraz ++ z rodziny Kurzyk.

Poniedziałek 19. 11. 2018r.

7.oo – Za + męża Stefana Liguz w 9 rocznicę śmierci i ++ z rodzin obu stron.
  7.oo – Za ++ rodziców Janinę i Marcina, ++ braci Mariana i Tadeusza.
18.oo – Za ++ rodziców Marię i Herberta Trencik, męża Jana Blaut, ++ teściów Małgorzatę i Jana Blaut,
            oraz ++ Jadwigę i Longina Dumańskich, Helenę i Czesława Stachowicz.
18.oo – Za + męża Andrzeja Ochojskiego w 6 rocznicę śmierci i ++ z rodzin obu stron.

Wtorek 20. 11. 2018r. Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezb.

7.oo – Za + matkę Ritę Augustyniok w kolejną rocznicę śmierci, dziadków Marię, Elżbietę i Wincentego.
18.oo – W intencji małżonków Józefa i Katarzyny Binkowskich w 25 rocznicę ślubu z prośbą o Boże
           błogosławieństwo i potrzebne łaski na dalsze lata.
18.oo – Za ++ rodziców Urszulę i Konrada Kuczka, Elfrydę i Engelberta Kik, oraz ++ z rodziny Tomeczek.

Środa 21. 11. 2018r. Wspomnienie Ofiarowanie NMP.
Wspomnienie św. Tarsycjusza.

7.oo – Za ++ Ewę Pałys, Bogdana Dumana, Izydora Woźny.
  7.oo – Za + Jacka Szmigielskiego.
18.oo – Za + Zofię Jazgar w 13 rocznicę śmierci i jej męża Tadeusza.

Czwartek 22.11.2018

7.oo – Za + Andrzeja Mitręgi.
  7.oo – W intencji Włodzimierza Zabielskiego w 70 rocznicę urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski
            z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo.
18.oo – Za + matkę Cecylię /wspomnienie imienin/, ++ dziadków Antoninę i Ludwika, brata Stefana.
18.oo – W intencji Haliny z okazji urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze, dary
            Ducha Św. i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Piątek 23. 11. 2018r.

7.oo – Za + Mariana Pisarczyk.
  7.oo – Za ++ rodziców Mariannę i Józefa Wyciszkiewicz.
18.oo – W intencji Marii Górka w 28 rocznicę urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki
            Bożej.

Sobota 24. 11. 2018r. Wspomnienie św. męcz. Andrzeja Dung Lac, prezb. i Tow.

7.oo – Za + Jerzego Niedziela - od rodziny Wojeńskich.
  7.oo – Za ++ Zofię i Jana Czekajów.
18.3o – Msza Św. zbiorowa: Za + Ambrożego Hajduk - od znajomych.
                                          Za + Józefa Baran - od lokatorów z Witosa 26a.
                                          Za + Janinę Pietrzyk - od lokatorów z ul. Obroki 51a.
                                          Za + Stanisława Sawickiego - od szwagierki.
                                          Za + bratową Stefanię Adaszek w 1 rocznicę śmierci.
                                          Za + Krystynę Grodecką - od sąsiadów z ul. Obroki 65a.
                                          Za + Krystynę Kozioł w miesiąc po śmierci.
                                          Za + Jerzego Trafiał - od znajomych.
                                          Za + Kazimierza Lepka - od sąsiadów z ul. Grabskiego 7b.

Niedziela 25. 11. 2018r. UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

7.oo – Za + matkę Elżbietę Bryłka /wspomnienie urodzin/ + ojca Józefa i Franciszkę Pielorz.
  8.3o – Za + męża Alfreda Olsińskiego w 4 rocznicę śmierci.
10.oo – W intencji Joanny Pikusa w 75 rocznicę urodzin i Sylwestra Pikusa w 80 rocznicę urodzin.
11.3o – W intencji Marka i Izabeli w 19 rocznicę ślubu, oraz w 40 rocznicę urodzin Izabeli.
16.oo – W intencji ministrantów i ich rodziców z okazji Św. Tarsycjusza.
18.3o – Za + Jana Znojek w 17 rocznicę śmierci, ++ rodziców Walerię i Zygmunta, Antoninę i Stanisława.