Niedziela  24. 09. 2017r. XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

7.oo – W intencji Cecylii i Mieczysława Krupa w 55 rocznicę ślubu z podziękowaniem za odebrane łaski
             z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej, oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

8.3o – W intencji Gabrieli w 11 rocznicę urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo

10.oo – W intencji Działkowiczów ROD „Nadzieja”  i ich rodzin.

11.3o – W intencji Wioletty i Bartosza o opiekę MB Różańcowej z okazji 12 rocznicy ślubu, oraz o opiekę
             Anioła Stróża dla Karoliny z okazji 9 rocznicy urodzin i Boże błogosławieństwo dla rodziny.

16.oo – W intencji Weroniki w 11 rocznicę urodzin, oraz o opiekę Anioła Stróża dla Tomasza i Magdaleny.

18.3o – W intencji Anieli w 80 rocznicę urodzin podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze.

Poniedziałek  25. 09. 2017r. Wspomnienie św. męcz. Kosmy i Damiana.

7.oo – Za + męża i ojca Ericha Dossmann w 6 rocznicę śmierci, oraz ++ rodziców z obu stron.

7.oo – Za + męża Ryszarda Fajfer /wspomnienie urodzin/.

18.oo – W intencji Laury w 6 rocznicę urodzin z prośbą o dary Ducha Św. i Boże błogosławieństwo.

18.oo – Za ++ rodziców Krystynę i Pawła oraz + Jadwigę i Helenę.

Wtorek  26. 09. 2017r.

7.oo – Za + ks. Proboszcza Leonarda Bogackiego.

7.oo – Za Parafian.

18.oo – Za + Henryka Wiśnickiego.

18.oo – Za ++ Barbarę i Michała Boguckich i ++ z rodzin obu stron.

Środa  27. 09. 2017r. Wspomnienie św. Wincentego a’Paulo, prezb.

7.oo – Za + męża Ditricha Potyrcha w 15 rocznicę śmierci i ++ rodziców z obu stron.

7.oo –

18.oo – Za + + rodziców Wandę i Józefa Juraszek, + Stefana Wilk i ++ z rodzin obu stron.

18.oo – Za + ojca Aleksandra Cisek /wspomnienie urodzin/, teścia Wacława Staszek /wspomnienie imienin/

Czwartek  28. 09. 2017r. Wspomnienie św. Wacława, męcz.

7.oo – Za + Magdalenę Grabińską i siostrę Helenę.

7.oo – Za + Marię Cnota - od męża i synów z rodzinami.

18.oo – Nie podano treści intencji.

18.oo – Za + Łucję Królikowską w rocznicę śmierci i ++ z rodziny.

Piątek  29. 09. 2017r. Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

7.oo – Za + męża Jerzego Dosman /wspomnienie urodzin/.

7.oo – Za + Antoniego Sosna - od rodziny Hertling.

18.oo – Msza Św. zbiorowa: Za + Marię Mruk w 3 miesiąc po śmierci - od córki z rodziną..
                                               Za + Marię Cnota i ++ mieszkańców z bloku przy ul Obroki 65abcde.
                                               Za + Eugeniusza Juraszczyk - od lokatorów z Ossowskiego 6.
                                               Za + Zofię Brdak - od lokatorów Sławka 4.
                                               Za + Mieczysława Juraszek.
                                               Za + Edwarda Brzoska - od lokatorów z ul. Kwiatkowskiego 28,abc.
                                               Za + męża Mariana Matusiak.
                                               Za + Elżbietę Pyrtek - od lokatorów z Bardowskiego 10a.

Sobota  30. 09. 2017r.

7.oo – Za + męża Antoniego w 20 rocznicę śmierci i ++ z rodzin obu stron.

7.oo – W intencji małżonków Marii i Maksymiliana w 50 rocznicę ślubu z podziękowaniem za odebrane
             łaski z prośbą o dalsze, o łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

14.oo – Ślub Sudoł – Dzierżanowska.

15.oo – Ślub Kobyliński – Miłek.

18.3o – W intencji Beaty z okazji urodzin, aby stale wzrastała duchowo wspomagana łaską Ducha Św.

Niedziela  1. 10. 2017r.

7.oo – W intencji Marka Nowak z okazji 50 rocznicy urodzin.

8.3o – W intencji Jerzego i Ireny w 45 rocznicę ślubu i Boże błogosławieństwo dla rodziny.

10.oo – W intencji Jerzego i Zofii Banaszkiewicz z prośbą o Boże błogosławieństwo dla córek z rodzinami.

11.3o – W intencji Aleksandry 45 rocznicę urodzin.

16.oo – Msza Św. chrzcielna: Szymon Stefański, Alicja Dzik, Ignacy Cesarz, Julia Lechowicz, Agata
             Stawiarska, Natasza Golec, Daniel, Kłosek, Inez Kaługa, Julia Szeps, Dominik Wodniok, Zuzanna
             Deda, Adrian Andrychowski.

18.3o – W intencji Izabeli w 32 rocznicę urodzin z prośbą o dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej.