Niedziela 20. 05. 2018r. UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

25 ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA

7.oo – Za + męża Leszka Skiba w 4 rocznicę śmierci.

8.3o – Za ++ Marię i Franciszka Rymoniak, ++ z rodziny Kruczek i Rymoniak.

10.oo – W intencji Kajetana z okazji 15 rocznicy urodzin z prośbą o dary Ducha Św. i Boże błogosławieństwo.

11.3o – Msza Św. dziękczynna z okazji 25 ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA.

16.oo – W intencji Michała w 20 rocznicę urodzin z prośbą o dary Ducha Św. i potrzebne łaski.

18.3o – W intencji Karoliny z okazji 20 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą
             o dalsze Boże błogosławieństwo.

Poniedziałek 21. 05. 2018r. ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA

7.oo – Za ++ Mariannę i Henryka Wit.

7.oo – Za + Ryszarda - od lokatorów z ul. Witosa 26.

18.oo – W intencji Krystyny w 58 rocznicę urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, ‘
             oraz o szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia syna Dominika.

18.oo – Za + Józefa Olszewskiego i ++ z rodziny.

Wtorek 22. 05. 2018r.

7.oo – Za + Pawła Wolny w 6 rocznicę śmierci, ++ braci Seweryna i Józefa Naskręt, ++ dziadków
             i rodziców z obu stron

7.oo – Za Parafian.

18.oo –

18.oo – Za + Waltra Słota w 7 rocznicę śmierci, siostrę Irenę Płatek, brata Bernarda Lupa i rodziców z obu stron.

Środa 23. 05. 2018r.

7.oo – W intencji Patrycji i Hanny z okazji urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze
             Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. na kolejne lata życia.

7.oo – Za + Sabinę Wosik - od sąsiadów z ul. Witosa 24.

18.oo – Do Miłosierdzia Bożego za + męża Antoniego Sosna/wspomnienie urodzin/, oraz ++ rodziców z obu
            stron.

18.oo – Za + Janinę Gancarz i ++ rodziców z obu stron i ++ rodzeństwo.

Czwartek 24. 05. 2018r. ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA

7.oo – Za ++ rodziców Anastazję i Jana, ++ teściów Jana i Ludmiłę.

7.oo – Za + Zofię Skwarczyńską w rocznicę śmierci.

18.oo – W intencji Anny Dekarz w 90 rocznicę urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą
             o dalsze Boże błogosławieństwo.

18.oo – Za + Beatę Mysiakowską w 5 rocznicę śmierci, jej ++ rodziców i teścia.

Piątek 25. 05. 2018r.

7.oo – Za ++ Marię i Wilhelma Kapica, syna Eugeniusza, ++ zięciów Rudolfa i Ernesta.

7.oo – W intencji Marianny Suszlik z okazji 70 rocznicy urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski
             z prośbą o dalsze.

18.oo – W intencji Ewy i Tadeusza z okazji urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze,
             opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.

18.oo – Za ++ rodziców Krystynę i Franciszka Nowak, + Mariannę Chrzęstka w 2 miesiąc po śmierci

Sobota 26. 05. 2018r. Wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezb.

7.oo – Za ++ z rodziny Gansty.

7.oo – Za ++ z rodziny Łachacz i Królikowski.

15.oo – Ślub Kania – Makać.

18.3o – Msza Św. zbiorowa: Za + Barbarę Spałek - od lokatorów z ul. Ossowskiego 24.
                                          Za + Janinę Kreber - od sąsiadów z ul. Barlickiego 11a.
                                          Za + Stefana Ślęczka - od lokatorów z ul. Witosa 30a.
                                          Za + Jerzego Niedziela od sąsiadów z ul. Barlickiego 9a.
                                          Za + Jana Pacyga - od sąsiadów z ul. Obroki 65a.
                                          Za + Genowefę Kaniowską - od sąsiadów z ul. Grabskiego 7b

Niedziela 27. 05. 2018r. UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

7.oo – Za + ks. Proboszcza Leonarda Bogackiego.

8.3o – Za ++ matkę Czesławę, teściową Annę, ++ z rodziny Grabowskich, Duchnowskich, Kropiewnickich.

10.oo – Za + Zofię Wiśniewską, Julię Kąkol, matkę chrzestną Kazimierę Tomaszczyk i ++ z rodziny.

11.3o – W intencji Franciszka i Balbiny Gucwa w 60 rocznicę ślubu.

16.oo – W intencji Mateusza Łatka z okazji 16 rocznicy urodzin, oraz matki Marzeny z okazji 40 rocznicy urodzin.

18.3o – Za ++ Jolantę Krakowiak, Janinę i Stanisława Nożownik, oraz + Mieczysława Chaś.