Niedziela 21. 10. 2018r. XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

7.oo – W intencji Stanisława w 75 rocznicę urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze.

8.3o – W intencji Teresy w 75 rocznicę urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze
             Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla Moniki z okazji urodzin.

10.oo – W intencji Jarosława w 50 rocznicę urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

11.3o – W intencji Haliny i Józefa Bzówka w 50 rocznicę ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski
             z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo.

16.oo – W intencji Bożeny w 40 rocznicę urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.

18.3o – Za + Ireneusza Makles.

Poniedziałek 22. 10. 2018r. Wspomnienie św. Jana Pawła II, pap.

7.oo – Za ++ teściów Jadwigę i Wilhelma Koza, oraz za ++ dzieci Urszulę i Józefa.

7.oo – W intencji Ireny Banaszewskiej w dniu urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo - od syna i córki.

18.oo – Za + syna Grzegorza Jaunich w 19 rocznicę śmierci, + siostrę Urszulę Tomecki i ++ rodziców z obu stron.

18.oo – Do Opatrzności Bożej w intencji Danuty Czapek w 65 rocznicę urodzin z podziękowaniem za
             odebrane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie i o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

Wtorek 23. 10. 2018r.

7.oo – Za + Stanisława Rekosz w 46 rocznicę śmierci - od syna z żoną.

18.oo – W intencji ks. Mirosława Rataja z okazji urodzin o dalszą Boża opiekę i potrzebne łaski.

18.oo – Za + Józefa Papaj w 12 rocznicę śmierci i + żonę Zofię.

18.oo – Za ++ Marię w rocznicę śmierci i Stanisława Szybałów, oraz ++ dziadków z obu stron.

Środa 24. 10. 2018r.

7.oo – Za ++ rodziców Franciszka i Gertrudę Langer, + męża Franciszka Jasina, brata Leona.

7.oo – W intencji córki Krystyny o pokój, radość i wierność w powołaniu w dniu 40 urodzin.

18.oo – W intencji Ryszarda w 65 rocznicę urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze
              łaski, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Św. i Boże błogosławieństwo dla rodziny.

18.oo – Za ++ rodziców Jadwigę i Henryka Buczek, teściów Stefanię i Adama Kulig, oraz dziadków obu stron.

Czwartek 25. 10. 2018r.

7.oo – Za + ciocię Władysławę Polak.

7.oo – Za + Krzysztofa - od wychowawczyni klasy.

18.oo – W intencji grupy Odnowy w Duchu Św.

18.oo – W intencji Teresy w 60 rocznicę urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o łaskę
             zdrowia i o Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków.

Piątek 26. 10. 2018r.

7.oo – Za + ks. prob. Leonarda Bogackiego.

7.oo – Za + Krzysztofa Prześrut - od rodziców, siostry i syna Eryka.

18.oo – Za ++ Reginę, Ignacego i Edwarda Mizielińskich.

18.oo – Za ++ rodziców Annę i Marcina Anczyk, brata Jerzego Kabusa.

Sobota 27. 10. 2018r.

7.oo – W intencji Eweliny z okazji urodzin, oraz Adama i Grażyny w 32 rocznicę ślubu.

7.oo – Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie dla
             Małgorzaty i Pawła Zwolińskich w 5 rocznicę ślubu, oraz o opiekę Matki Bożej dla córek Alicji i Wiktorii.

18.3o – Msza Św. zbiorowa: Za + Piotra Karuga.
                                               Za + Jerzego Niedziela - od sąsiadów ul. Barlickiego 9a.
                                              Za + Zbigniewa Kośnik w 10 rocznicę śmierci i wspomnienie urodzin.
                                              Za + Teodozję Gmyrek - od sąsiadów z ul. Barlickiego 21a.
                                              Za + Krystynę Grodecką w miesiąc po śmierci.
                                              Za + siostrę Magdalenę Kubica w miesiąc po śmierci.
                                              Za + brata Wernera Slupina w 3 rocznicę śmierci i ++ rodziców.
                                             Za + Franciszka Włodowskiego w rocznicę śmierci - od żony i dzieci.
                                             Za + Krystynę Grodecką - od sąsiadów z ul. Obroki 65a.
                                             Za + Józefa Kołodziej w 2 rocznicę śmierci i ++ rodziców z obu stron.
                                             Za + Janinę Pietrzyk w miesiąc po śmierci.

Niedziela 28. 10. 2018r. XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

7.oo – W intencji małżonków Barbary i Tadeusza Liszka w 40 rocznicę ślubu.

8.3o – W intencji małżonków Anny i Jana Tytoń w 40 rocznicę ślubu.

10.oo – W intencji Jerzego i Heleny Brachaczek w 60 rocznicę ślubu

11.3o – W intencji Urszuli w 77 rocznicę urodzin i jej rodziny.

16.oo – W intencji Czesława w 80 rocznicę urodzin, Natalii i Macieja w 9 urodziny , wnucząt i rodziny.

18.3o – Za + Paulinę Stanik, brata Piotra, męża Romana Łapajskiego i dusze w czyśćcu.