Duszpasterstwo Akademickie

Witaj! Jesteśmy grupą młodych ludzi – studenci, absolwenci, młodzież pracująca, których łączy przede wszystkim zainteresowanie życiem Kościoła i chęć świadomego przeżywania wiary. Korzenie naszej wspólnoty sięgają już roku 2008 i naszych pierwszych prób aktorskich na deskach sceny domu katechetycznego (kto nie był ich świadkiem, zapraszamy do galerii). W tym roku formacyjnym, w skromnym, zaledwie kilkuosobowym składzie , proponujemy cykl spotkań tematycznych na temat naszej wiary, ekumenizmu, zagrożeń duchowych itp. Nie zabraknie także wspólnej modlitwy, kultowych ciastek i herbaty. Spotykamy się dwa razy w miesiącu, a każde spotkanie jest wcześniej zapowiedziane w niedzielnych ogłoszeniach parafialnych. Ponadto, krótkie podsumowanie naszych dyskusji znajdziecie w parafialnym „Krzyżyku”. Naszym opiekunem jest ks. Marcin Moj. Szukasz merytorycznych odpowiedzi na pytania? Chcesz podzielić się własnymi spostrzeżeniami i doświadczeniem? A może masz wątpliwości? Zapraszamy!